Aktuální kalendář soutěží na měsíc červen:

Datum

Okr.

Místo

Kategorie

Discipl.

Kontakt

1. 6.

CB

České Budějovice

 

Dvojboj

 

3. 6.

BM

Brno

 

TFA PYROS

 

3. 6.

ZN

Chvalovice

M,Ž

Extraliga v

 

3. 6

PR

Provodovice

M,Ž

100m,Pú

OSH Přerov, Lipník

3. 6.

PR

Opatovice

D

Pú,60m přek.

Radka Pazderová, 734 121 531

3. 6.

LB

Nové Město p. S.

M,Ž

Púd,SHS

martin.ktm@seznam.cz

3. 6.

LB

Jeřmanice

M,Ž

Jan Kuhnel, 774 935 649

3. 6.

LB

Jeřmanice

M,Ž

Jan Kuhnel, 774 935 649

3. 6.

PH

Třebonice

příp.

Pl,SVL

martahorakova69@seznam.cz

3. 6.

PV

Čelechovice n.H.

M,Ž

Pú,PS

varamichal@seznam.cz

3. 6.

PV

Lešany

MH

Pl

j.wind@centrum.cz

3. 6.

SM

Bozkov

M,Ž

Púd,Dú

Karel Čermák, 603 998 743

3. 6.

CR

Třibřichy

MH

Bohuslav Šulc ml., 777 243 264

3. 6.

CR

Nasavrky

M,Ž

Pú,Ps,vl

Dagmar Šafránková, 605 879 591

3. 6.

CR

Seč

M,Ž

Jiří Janda, havran.jj@seznam.cz

3. 6.

CR

Klešice

M,Ž,D

Pú,Ps,vl

Jiří Janda, havran.jj@seznam.cz

3. 6.

PA

Staré Jesenčany

M

Púd

Jiří Janda, havran.jj@seznam.cz

3. 6.

PA

Staré Jesenčany

Ž

Púd

Milan Vaňous, 736 440 357

3. 6.

PA

Staré Jesenčany

MH

Púm,Šd,Pl

Jiří Lopaur, 603 494 707

3. 6.

UO

Přívrat

MH

Púm,Pl

Eva Vrbová, 732 228 163

3. 6.

SY

Městečko Trnávka

D

 

Ladislav Šmahel, 602 979 714

3. 6.

RO

Nevid

M,Ž

PS, SHS

M. Liška, 605 485 969

3. 6.

UH

Nezdenice

MH

Púm,Šd,Pl

Vlast. Adamec, 608 353 677

3. 6.

ZL

Zlín-Louky

MH

Púm

Zdeněk Galba, 603 152 949

3. 6.

ZL

Újezd

MH

Púm,Vl.

Jaroslav Šůstek, 733 755 868

3. 6.

ZL

Újezd

M,Ž,M­35

Púd,vl.

Jaroslav Šůstek, 733 755 868

3. 6.

ZL

Mirošov

M,Ž

Púd,vl.

Leoš Trčka, 605 822 439

3. 6.

VS

Bystřička

MH

 

Petr Hurta, 736 115 523

3. 6.

CL

Kunratice

MH

Pú,vl.

Radek Kettner, 724 493 189

4. 6.

PR

Býškovice

D

Pú,Pl

Jarmila Kuličková, 775 204 279

4. 6.

PV

Dřevnovice

MH

Pú,Pl

hruby.pv@seznam.cz

4. 6.

SM

Košťálov

MH

 

OSH Semily, 481 625 306

4. 6.

ZR

Radňoves

MH,D,M,Ž

Púd,SVL

Josef Habán, 777 832 999

4. 6.

UO

Le-Kunčice

MH

Púm,Pl,Dú

Monika Nováková, 607 959 127

4. 6.

TP

Teplice

MH,příp.

vl.

OSH Teplice, 724 262 983

4. 6.

UH

Košíky

MH

Púm,Šd,Pl

Jan Šustr, 775 161 423

4. 6.

ZL

Lukov

MH

Púm

Gabriela Vařáková, 732 258 009

4. 6.

ZL

Šarovy

M,Ž,dor.

Púd

Jan Soukup, 777 877 161

4. 6.

VS

Hovězí

MH

 

Michaela Černotová, 728 641 779

4. 6.

VS

Hovězí

M,Ž

PS

Tomáš Fila, 737 066 728

4. 6.

 BO

Pasohlávky

M,Ž

Extraliga v

 

9. 6.

CR

Vortová

M,Ž

Pú,Ps, vl

Tomáš Mareček, 607 276 682

9. 6.

PA

Břehy

příp.

 

Monika Nováková, 607 959 127

9.–11. 6.

 

Liberec

MH

Pl

OSH Liberec, 485 105 632

9. 6.

VS

Leskovec

M,Ž

noční

Zuzana Urbanová, 737 648 216

10. 6.

PR

Hustopeče n. B.

D

Pú,PL

Leopold Pavlík, 731 262 615

10. 6.

PR

Paršovice

M,Ž

Antonín Růžička, 724 218 873

10. 6.

LB

Svijany

MH,příp.

Pú,št

Petra Adamová, 777 321 191

10. 6.

LB

Dlouhý Mos

M,Ž,smíšené

Pú,vl.

Karel Lank, 724 970 915

10. 6.

PR

Oplocany

 

Netr. útok

 

10. 6.

LB

Lužec

M,Ž

TFA,vl.

Roman Mojžíš, 604 430 090

10. 6.

LB

Příšovice

M,Ž

Antonín Macášek, 604 284 719

10. 6.

PV

Hruška

M,Ž,MH

Pú,PS,Pl

J. Anth, 731 584 505

10. 6.

PV

Soběsuky

MH

Pú,Pl

hasici.sobesuky@seznam.cz

10. 6.

PV

Prostějov

M,Ž

PS

vladimirkyselak@seznam.cz

10. 6.

CR

Licomělice

M,Ž,D

Pú,Ps,vl

Tomáš Pavlík, 608 157 140

10. 6.

PA

Pardubice

příp.

fetival

Jiří Kubík, 605 301 081

10. 6.

UO

Třebovice

M,Ž,MH

Púd,Púm,PS

605 147 599

10. 6.

UO

Mladkov

M,Ž

PS

608 218 849

10. 6.

 SY

Polička

MH

 

736 451 611

10. 6.

SY

Vendolí

M,Ž

 

Rudolf Rajnet, 776 685 292

10. 6.

UH

Vésky

M,Ž

Púd

Ladislav Švejcar, 775 744 507

10.–11. 6.

Kroměříž

MH,D

Pl

OSH Kroměříž, 573 331 132

 

10. 6.

ZL

Tečovice

M,Ž,D

Púd

Michal Družbík, 776 148 309

10. 6.

ZL

Zádveřice

MH

Púm,Pl

Libor Žamboch, 604 602 214

10. 6.

ZL

Zádveřice

M,Ž,V­35

Púd,vl.

Zdeněk Ovesný, 605 458 593

10. 6.

ZL

Zádveřice

M,Ž

Púd,vl.

Tomáš Štefanec, 721 661 705

10. 6.

VS

Hutisko-Solanec

M,Ž

PS

Jan Fiurášek, 775 224 797

11. 6.

PR

Paršovice

D

Pú,Pl

Antonín Růžička, 724 218 873

11. 6.

PR

Provodovice

M,Ž

Pú,PS

Pavel Příleský, 608 617 077

11. 6.

TR

Čikov

M,Ž

Pú,PS

Ondřej Lukeš, 732 605 982

11. 6.

SY

Lubná

M,Ž,S

 

Luděk Bělský, 732 937 847

11. 6.

UO

Mladkov

D

 

Jiří Čechlovský, 777 835 206

11. 6.

CR

Krouna

MH

 

Jan Mlynář, 607 010 379

11. 6.

TP

Srbice

MH

Pú,Pl

p. Maule, 606 861 681

11. 6.

ZL

Tečovice

MH

Púd

Michal Družbík, 776 148 309

11. 6.

VS

Valašská Polanka

MH

 

Radim Psota, 603 704 284

11. 6.

VS

Valašská Polanka

M,Ž

PS

Rostislav Zrník, 724 178 674

16. 6.

PV

Vrchoslavice

M,Ž

Pú,PS

ladalec@seznam.cz

16.-17. 6.

UO

Ústí n. Orlicí

MH

Pl

Petr Jirásek,774 707 602

16. 6.

PB

Dubno

 

Středoškolské TFA

 

17.-18. 6.

 

Přerov

M,Ž,HZS

100m,Pú

OSH Přerov, 603 910 583

17. 6.

PR

Henčlov

D

Pú,Pl

Martin Hanečka, 604 215 197

17. 6.

LB

Osečná

M,Ž,D

Púd,vl

Jarmila Bláhová, 603 163 935

17. 6.

LB

Paceřice

M,Ž,MH

Pú,vl

Miroslav Křikava, 606 092 221

17. 6.

SM

Turnov

M,Ž

Púd,vl

Roman Hejna, 604 176 925

17. 6.

ZR

Jabloňov

M,Ž

Pú,PS

Tomáš Voda, 774 967 624

17. 6.

UO

Lichkov

MH

Pl,vl

737 388 685

17. 6.

UO

H. Třešňovec

M,Ź,V

Púd

605 395 611

17. 6.

MT

Dětřichov u M.T.

M,Ž

 

Vojtěch Malina, 608 555 925

17. 6.

CR

Lány

M,Ž

PS,vl

Jiří Veleba, 608 860 253

17. 6.

CR

Brčekoly

M,Ž

731 147 065, sdhteleci@seznam.cz

17. 6.

CR

Trh.Kamenice

M,Ž

Pú,Ps,vl

Josef Matějka, 737 157 450

17. 6.

UH

Salaš

MH

Púm,Šd,Pl

Jar. Špičák ml., 573 902 664

17. 6.

LB

Habartice

M,Ž

Pú,vl

Martin Sedláček, 725 962 300

17. 6.

ZL

Zlín

M,Ž

PS

M. Tichý, 731 028 984

17. 6.

ZL

Želechovice

MH

Púm,Pl

Ing. Petr Hrazdira, 605 512 742

17. 6.

ZL

Provodov

MH

Púm,Pl

Radim Prachař, 776 248 509

17. 6.

ZL

Návojná

MH

Púm, vl

František Šánek, 731 262 588

17. 6.

ZL

Provodov

M,Ž

Púd,PS

Ing. Petr Vítek, 731 558 573

17. 6.

ZL

Ostrata

M,Ž

Púd,vl

Miroslav Juřík, 724 151 998

17. 6.

ZL

Nevšová

M,Ž

 

Pavel Pavelka, 733 185 273

17. 6.

VS

Valašská Senice

M,Ž

PS,noční

Juráň Alois, 736 425 352

17. 6.

VS

Horní Lideč

M,Ž

PS

OORR-OSH Vsetín, 571 165 655

17. 6.

CL

Česká Lípa

MH

,,vl

Zdeňka Semerádová, 602 113 707

17. 6.

OV

Ostrava-Plesná      

M,Ž,Vet

Jan Jeřábek, 605 897 466

18. 6.

PR

Osek n. Bečvou

D

Pú,Pl

Václav Hluší, 608 085 061

18. 6.

LB

Liberec

M,Ž

PS

OSH Liberec, 485 105 632

18. 6.

SY

Telecí

M,Ž

Pú,vl.

Jiří Čechlovský, 777 835 206

18. 6.

UO

Bystřec

M,Ž

Púd

Jiří Čechlovský, 777 835 206

18. 6.

ZL

Loučka

MH

Púm

Pavel Petrů, 608 822 804

18. 6.

ZL

Zlín-Louky

M,Ž,D

Púd

Petr Šerý, 774 332 734

18. 6.

VS

Vsetín

M,Ž

 

Martin Bambuch, 773 911 986

18. 6.

UH

Uh. Hradiště

M,Ž

PS

OSH, 572 552 434

22. 6.

UH

Hranice

 

Dvojboj

 

23. 6.

VS

Lešná

M,Ž

PS

Zdeněk Grygařík,732 200 318

24. 6.

ZR

Velké Meziříčí 

 

TFA

 

24. 6.

PR

Pavlovice

D

Pú,Pl

Pavel Mužík 581 791 214

24. 6.

LB

Karlinky

MH

Pú,Pl

hasici.karlinky@seznam.c,z

24. 6.

LB

Višňová

M,Ž

Netr,vl

Lubomír Erban ml., 724 268 909

24. 6.

LB

Kunratice

M,Ž,SM

na 2 B

Milan Götz,  607 223 258

24. 6.

PV

Dětkovice

M,Ž

Pú,PS

antonin.jelinek@seznam.cz

24. 6.

SM

Turnov

M,Ž

PS

OSH Semily, 481 625 306

24. 6.

ZR

Velké Meziříčí

M,Ž

CTIF

Stanislav Kratochvíl, 603 983 091

24. 6.

TR

Horní Lhotice

M,Ž

Pú,PS

Jakub Pavlíček, 732 505 084

24. 6.

MT

Moravská Třebová

D

PS

602 356 495

24. 6.

OL

Dlouhá Loučka

D

věž

Leoš Panchártek, 731 126 738

24. 6.

CR

Hošťalovice

M,Ž,D

Pú,PS,vl

Petr Minařík

24. 6.

UO

Černovír

M,Ž

Púd,PS

Ludvík Špinler, 724 289 016

24. 6.

UO

Bystřec

MH

Púm,Pl

Josef Matějka, 737 157 450

24. 6.

TP

Srbice

MH,D,příp.

Pú,Pl

p. Maule, 606 861 681

24. 6.

TP

Krupka

M,Ž

Pú,PS

p. Řehák, 724 629 168

24. 6.

UH

Uh. Hradiště

MH

Púm,Šd,Pl

OSH Uh.Hradiště, 572 552 434

24. 6.

ZL

Štípa

MH

Púm

Martin Vařák, 736 600 184

24. 6.

ZL

Veselá

MH,M,Ž, M35

Púm,Pl

Roman Krajíček, 733 314 518

24. 6.

ZL

Kaňovice

MH

Púm

Petr Krajča, 737  931 411

24. 6.

ZL

Veselá

M,Ž,M35

Púd,vl

723 973 267

24. 6.

VS

Val. Bystřice

M,Ž

PS

Petr Křenek, 737 983 290

24. 6.

VS

Hutisko-Solanec

MH

 

Martin Mikunda, 734 598 496

24. 6.

VS

Valašské Příkazy

M,Ž

PS,noční

Josef Smolík, 723 745 266

24. 6.

VS

Lhota u Vsetína

M,Ž

PS

Lukáš Michal, 724 575 976

24. 6.

VS

Střítež n. B.

M,Ž

PS

Karel Melichařík, 604 142 228

24. 6.

VS

Stanovnice

 

TFA

Josef Řepka, 732 221 440

24. 6.

VS

Police

 

koňské střík.

Milan Gerla, 732 974 398

24. 6.

CL

Skalice

Pú,vl

Jiří Havner, 723 976 178

25. 6.

PR

Troubky

D

Pú,Pl

Vlastimil Zatloukal, 775 321 727

25. 6.

PR

Troubky

M,Ž,M35

Pú,Pl

Vlastimil Zatloukal, 775 321 727

25. 6.

LB

Dolní Řasnice

MH

Pú,vl

Milan Horáček, 607 803 207

25. 6.

LB

Stráž n. N.

MH

60m,Pú,Pl

hasici.straz@seznam.cz

25. 6.

ZR

Lavičky

M,Ž

Pú,PS

Miroslav Tesař, 732 267 487

25. 6.

PA

Slepotice

MH

Šd,Púm,Pl

Vítězslav Felcman, 607 248 419

25. 6.

UO

Nepomuky

M,Ž

Púd

Lukáš Lešikar, 773 651 311

25. 6.

TP

Košťany

MH,přípr.

Pú,Pl

p. Šaršoun, 722 674 326

25. 6.

ZL

Sazovice

MH

Púm

Josef Brázdil, 776 108 886

25. 6.

ZL

Sazovice

M,Ž,dor.

Púd,PS

Bohumil Botek, 605 990 000

25. 6.

ZL

Pozlovice

MH

Púm,Pl

Ing. Eva Úlehlová, 731 011 237

25. 6.

VS

Němetice

M,Ž

PS

 Lubomír Kunovský, 608 871 144

25. 6.

VS

Jarcová

MH

 

Martin Kuráň, 604 441 602

25. 6.

VS

Jarcová

Soutěž TFA

TFA

Jaroslav Šula, 604 870 532

30. 6.

PR

Dřevohostice

M,Ž,M35

Pú,Pl

David Stiskálek, 607 666 818

30. 6.

VS

Choryně

M,Ž

PS,noční

Jaromír Trlifaj, 604 255 272

 

 

 

 

 

 


Upozornění: Redakce za údaje v kalendáři neručí. Prosíme pořadatele soutěží, aby změny v termínech oznamovali e-mailem: hasici@tiscali.cz.