Aktuální kalendář soutěží na měsíc červenec:

Datum

Okr.

Místo

Kategorie

Discipl.

Kontakt

1. 7.

PY

Babice

Extraliga v PÚ

 

1. 7.

VS

Babice

M,Ž

Pú,EX

Ing.Karel Gába, 603 894 451

1. 7.

LB

Nové Město p. S.

M,Ž

Pú,noč.

Martin Bulíř, 606 768 505      

1. 7.

PV

Doloplazy

M,Ž

Pú,PS

582 388 554, karel@gmail.cz

1. 7.

PV

Dobromilice

M,Ž,MH

Pú,PS,Pl

Jan Jílek, 724 189 366

1. 7.

PV

Klopotovice

M,Ž

PS

kroupajiri.cz@seznam.cz

1. 7.

PV

Hrochov

MH

Pú,Pl

pavel.franc@eon.cz

1. 7.

CR

Štěpánov

M,Ž

Pavel Vtípil, 724 180 223

1. 7.

CR

Otradov

M,Ž

PS

Pavel Vtípil, 724 180 223

1. 7.

UO

Česká Třebová

M,Ž

Púd,PS,Dú

Michal Daněk, 605 868 586

1. 7.

SY

Kamenec

M,Ž

 

starosta@oshsvitavy.cz

1.–5. 7.

 

Zlín

MH,D

Pl,PS

MČR

1. 7.

ZL

Hrobice

MH,M,Ž,M35

Pú,Pl,PS

Pavel Červenka, 776 176 369

1. 7.

ZL

Lužkovice

M,Ž

Púd,vl

Stanislav Liška, 603 437 613

1. 7.

VS

Huslenky

MH

60 m

Jiří Světínský, 725 126 579

1. 7.

VS

Kateřinice

M,Ž

PS

Miroslav Kobéda, 731 574 967

1. 7.

ZL

Vlachovice

MH

Púm,Pl

Jaroslav Číž, 731 598 051

1. 7.

ZL

Zlín

MH

MČR Plamen

 

2. 7.

ZL

Zlín

MH

MČR Plamen

 

2. 7.

SY

Hartmanice

M,Ž,S

737 958 531

2. 7.

UH

Částkov

M,Ž

Púd

Tomáš Jurák, 776 078 977

2. 7.

VS

Študlov

M,Ž

PS

David Bodlák, 737 925 716

2. 7.

VS

Seninka

M,Ž

PS

Petr Švirák, 731 173 791

3.–5. 7.

 

Zlín

 

 

MČR Plamen

5. 7.

PV

Žešov

M,Ž

Pú,PS

hasicizesov@seznam.cz

5. 7.

CR

Ctětín

M,Ž

Pú,Ps,vl

Josef Kosař, 737 517 371

5. 7.

CR

Kostelec u Heř. M.

M,Ž

Pú,PS,vl

 608 511 950

5. 7.

UO

Líšnice

M,Ž

Púd,PS,Dú

Anna Vaněčková,  604 605 463

5. 7.

VS

Horní Bečva

M,Ž

PS

Svatopluk Divín, 603 521 250

6. 7.

VS

Jablůnka

M,Ž

PS

Jiří Hruška, 731 029 874

7. 7.

VS

V. Karlovice-Tísňavy

 

TFA,noční

Lukáš Vojvodík, 731 475 775

8. 7.

PR

Špičky

M,Ž,­35

Marek Hložek, 603 859 607

8. 7.

LB

Raspenava

M,Ž

noční

J. Hanzl, 725 076 524

8. 7.

LB

Bulovka

M,Ž

Pú,vl

Jana Kolesová, 606 531 006

8. 7.

SM

Libštát

M,Ž

Púd,Dú

Tomáš Urbánek, 737 459 022

8. 7.

ZR

N. Město na Mor.

M,Ž

TFA

Miroslav Šikula, 608 157 785

8. 7.

CR

Horka

M,Ž

Pú,PS

Petr Vacek,  776 560 380

8. 7.

CR

Konopáč

M,Ž

Pú,Ps,vl

Petr Boháč, 777 148 121

8. 7.

CR

Lukavice

M,Ž

Zdenek Horský, 608 160 842

8. 7.

UO

D. Třešňovec

M,Ž

Púd,SHS

Eva Faltejsková, 777 180 586

8. 7.

SY

Velké Opatovice

M,Ž,S

 

721 218 084

8. 7.

ZL

Nevšová

MH

Púm,Pl

Luděk Sudek, 577 341 766

8. 7.

ZL

Nevšová

M,Ž,dor.

Púd

Pavel Pavelka, 733 185 273

8. 7.

ZL

Rokytnice

M,Ž

Púd,vl.

Lad. Hofschneider, 737 533 766

8. 7.

ZL

Štítná n. Vláří

M,Ž

vl.

Jakub Tkadlec, 605 755 581

8. 7.

VS

Veselá

MH

 

Vladislav Šuvada, 731 419 672

8. 7.

VS

Veselá

M,Ž

PS

Rudolf Václav, 605 549 842

8. 7.

VS

Liptál

M,Ž

PS, vl.

Karel Tkadlec, 737 672 058

8. 7.

VS

Horní Lideč

M,Ž

 PS

Vojtěch Krajča, 739 497 838

8. 7.

CL

Lvová

Pú,vl

Kamil Jeřábek, 606 237 565

8. 7.

 

Plzeň

 

TFA

 

8. 7.

 

Plumlov

 

Extraliga v PÚ

 

9. 7.

 

Olšovec

 

Extraliga v PÚ

 

9. 7.

PR

Olšovec

M,Ž

Pú,VC,EX

Karel Bezděk, 724 208 769

9. 7.

PR

Radslavice

koň. střík.

vl.

Stanislav Jemelík, 725 131 254

9. 7.

UO

D. Třešňovec

MH

Púm,Pl

Eva Faltejsková, 777 180 586

9. 7.

UH

Mistřice

M,Ž

Púd

Petr Kropáč, 776 048 974

9. 7.

ZL

Velký Ořechov

M,Ž,D

Púd

Tomáš Jankůj, 755 314 076

9. 7.

VS

V. Karlovice-Tísňavy M,Ž

PS

Karel Táborský, 737 432 248

 

9. 7.

VS

Pozděchov

M,Ž

PS

Miroslav Zrník, 737 739 662

9.–16. 7.

 

Villach (AUT)

 

 

Olympiáda CTIF

14. 7.

PR

Partutovice

M,Ž,­50

vl.

Marek Maršálek, 778 409 886

15. 7.

PR

Poruba

D

Pú,Pl

Milan Cvešper, 733 772 262

15. 7.

LB

Dětřichov

M,Ž

Pú,vl

p. Tomeš, 603 313 913

15. 7.

PV

Bílovice

M,Ž

Pú,PS

mricar@atlas.cz

15. 7.

SM

Bystrá n. Jiz.

M,Ž

Púd,Dú

M. Novotný, B.n.J. 17, 513 01 Semily

15. 7.

SY

Vranová lhota

M,Ž

 

sdhvranovalhota@seznam.cz

15. 7.

SY

Rychnov na Mor.

M,Ž

Pú,vl.

724 230 058

15. 7.

SY

Hradec nad Sv.

M,Ž,žáci

 

604 854 275

15. 7.

CR

Chrudim

M, Ž

Ps

Josef Jiruše, 776 377 218

15. 7.

VS

Střelná

M,Ž

PS

Bohumil Pohůnek, 609 326 656

15. 7.

VS

Růžďka

MH

Pl

Filip Novosad, 602 555 365

15. 7.

VS

Němetice

M,Ž

PS

Lubomír Kunovský, 608 871 144

15. 7.

HK

Račice n. T.

M,Ž

Púd,SVL

Jan Vytlačil, V – 728 339 198

16. 7.

ZR

Dědkov

M,Ž

klasika

16. 7.

UH

Tučapy

M,Ž

Púd

Pavel Elis, 737 257 564

16. 7.

VS

Prlov

M,Ž

PS

Marek Juráň, 733 798 100

16. 7.

VS

Kunovice

MH

 

Ing. Tomáš Mareček, 777 252 870

21. 7.

VS

Vidče

M,Ž

PS,noční

Oldřich Knebl, 605 082 706

22. 7.

PR

Střítež n. Lud.

M,Ž,­35et

Radim Haitl, 734 334 295

22. 7.

LB

Ludvíkov p. Sm.

M,Ž

Pú,vl.

723 266 058

22. 7.

LB

Všelibice

M,Ž

Pú,vl.

Martina Sluková, 776 821 320

22. 7.

LB

Lázně Libverda

M,Ž

Jan Rodr, 723 586 781

22. 7.

CR

Chotěnice

M,Ž

 

724 082 897

22. 7.

CR

Jeníkov

M,Ž

Pú,Ps,vl

Lukáš Adámek, 774 101 700

22. 7.

CR

Vinary

M,Ž

Pú,Ps,vl

Vladimír Hrubeš, 725 509 603

22. 7.

UO

Le-Kunčice

M,Ž

Púd,E

Ladislav Štěpánek, 605 270 908

22. 7.

UO

Žamberk

M,Ž

PS, vl.

hasicizamberk@seznam.cz

22. 7.

SY

Hartinkov

M,Ž

Púd,E

608 209 620; dufkaj@seznam.cz

22. 7.

RO

Příkosice

M,Ž

Púd, vl.

J. Heindl, 776 184 213

22. 7.

ZL

Lípa

MH

Púm,Pl

Barbora Náplavová, 737 847 663

22. 7.

ZL

Machová

M,Ž

Púm,PS

Jaromír Brázdil, 777 701 473

22. 7.

ZL

Racková

M­35

Púd,PS8

Milan Liška, 737 715 394

22. 7.

ZL

Lípa

M,Ž

Púd,vl.

Václav Šimek, 732 502 697

22. 7.

ZL

Lhotka

M,Ž

VL

Zdeněk Fryštacký, 733 500 662

22. 7.

ZL

Poteč

M,Ž

Púd, noční

Josef Vlček, 737 432 579

22. 7.

ZL

Kašava

M,Ž

Púd, vl.

Petr Langer, 777 055 917

22. 7.

ZL

Lhotka

M,Ž

Púd, noční

Pavel Slováček, 605 951 042

22. 7.

VS

Růžďka

 

TFA

Filip Novosad, 602 555 365

22.–23. 7.

Letohrad Kunčice

 

 

Extraliga v PÚ

 

23. 7.

PR

Valšovice

M,Ž,­35

Karel Jašík, 736 630 955

23. 7.

UH

Kněžpole

M,Ž

Púd

Zbyněk Kadlčík, 737 206 089

23. 7.

VS

Leskovec

M,Ž

PS

Martin Hromada, 739 091 793

27. 7.

ZL

Drnovice

M,Ž

vl.

Lukáš Machů

28. 7.

 

Uherský Brod

 

 

Dvojboj

29. 7.

 

Bludov

 

 

ČP 100

29. 7.

 

Stará Říše

 

 

Extraliga v PÚ

29. 7.

LB

N. Ves u Chr.

M,Ž

Pú,vl.

Pavel Číla, pavel.cila@seznam.cz

29. 7.

ZR

Černá

MH,M,Ž

Pú,SVL

Jindřich Huška, 776 791 973

29. 7.

ZR

Meziříčko

M,Ž

Púd,PS

Roman Seknička, 723 008 643

29. 7.

CR

Medlešice

M,Ž

Pú,Ps,vl

Karel Mňuk, 777 823 919

29. 7.

CR

Kameničky

M,Ž

Pú,Ps,vl

Jiří Kosař, 605 166 953

29. 7.

SY

Nedvězí

M,Ž,S

Púd

724 756 605

29. 7.

SY

Stará Roveň

M,Ž,S

Púd

608 335 998

29. 7.

VS

Nový Hrozenkov

M,Ž

PS

Zdeněk Kysučan, 739 094 145

29. 7.

VS

Hutisko-Solanec

MH

60 m

Martin Mikunda,734 598 496

29. 7.

VS

Karolinka-Raďkov

M,Ž

PS

Vlastimil Gášek, 603 182 734

30. 7.

 

Karolín

 

 

Extraliga v PÚ

30. 7.

PR

Hustop. n. Bečvou

M,Ž,­35

Leopold Pavlík, 731 262 615

30. 7.

VS

Lužná

M,Ž

PS

Novák Miroslav, 721 126 309

 

 

 

 

 

 


Upozornění: Redakce za údaje v kalendáři neručí. Prosíme pořadatele soutěží, aby změny v termínech oznamovali e-mailem: hasici@tiscali.cz.